C H A M P I O N N A T D E B E L G I Q U E
Pl. Nr. NAAM CLUB Pten Kamp Rozen
N° NOM SOCIETE Pts Barr. Roses
1 Van De Wiele Peter Sint-Rochus Gent 100 10 10
2 Palmers Jacky Willem Tell Eksel 99 10 9
3 Neirinck Hubert St.-Jan Doel en Wips. Brugge 98 10 8
4 Hoste Johan Sint-Rochus Gent 96 10 6
4 Lemmens Guy Wilhelm Tell Opglabbeek 96 9 6
6 Snoeckx Luc Willem Tell Eksel 95 9 5
7 Jacobs Francis A.G.S.R. Notre-Dame au Sablon 92 9 4
7 676 48
Pl. Nr. NAAM CLUB Pten Kamp Rozen
N° NOM SOCIETE Pts Barr. Roses
1 De Coninck Marc Help U Zelve Leuven 99 10 9
2 Lemmens Wim Wilhelm Tell Opglabbeek 96 10 6
3 Bracke Tom Help U Zelve Leuven 93 10 3
4 Bernaerts Xavier G.S.R. St.-Georges Bruxelles 92 10 5
4 Triekels Matty Wilhelm Tell Opglabbeek 92 10 5
4 Place Sébastien G.S.R. St.-Georges Bruxelles 92 9 4
4 Leen Luc Help U Zelve Leuven 92 9 3
8 Meyfroidt Jean-Olivier Cie Notre-Dame Dinant 91 9 2
9 Truijens Eddy Wilhelm Tell Opglabbeek 89 9 3
9 Hoste Mathias Sint-Rochus Gent 89 9 2
9 Delvaux Jacques C.R.A.A. Visé 89 9 1
9 Dardenne Vincent Cie Notre-Dame Dinant 89 8 3
13 Spits Philippe C.R.A.A. Visé 87 9 1
13 Musin Rudy A.G.S.R. Notre-Dame au Sablon 87 8 3
15 Struys Emmanuel St.-Bartholomeus Tienen 79 8 2
16 Oste Nicolas G.S.R. St.-Georges Bruxelles 76 7 2
17 Vermeulen Christopher C.R.A.A. Visé 64 8 1
18 Van Lent Kevin Help U Zelve Leuven 62 5 1
18 1558 56
Pl. Nr. NAAM CLUB Pten Kamp Rozen
N° NOM SOCIETE Pts Barr. Roses
1 Buysse Caroline Sint-Rochus Gent 92 9 5
2 Struys Els St.-Bartholomeus Tienen 91 10 4
3 Monten Ingrid Wilhelm Tell Opglabbeek 90 10 2
4 Meyfroidt Marie Cie Notre-Dame Dinant 85 8 1
5 Delvaux Marie-Hélène C.R.A.A. Visé 82 9 0
5 440 12
Rangschikking per categorie - Classement par catégorie : JONGEREN - JEUNES
Pl. Nr. NAAM CLUB Pten Kamp Rozen
N° NOM SOCIETE Pts Barr. Roses
1 De Coninck Pieter Help U Zelve Leuven 98 10 8
1 98 8
Rangschikking per categorie - Classement par catégorie : HEREN - HOMMES
Rangschikking per categorie - Classement par catégorie : DAMES
Rangschikking per categorie - Classement par catégorie : SENIOREN - SENIORS SELECTIE - SELECTION Nr./N° 2
Afstand - Distance : 10 D
B E L G I S C H K A M P I O E N S C H A P
Plaats - Lieu : C.R.A.A. VISE
Rangschikking per categorie - Classement par catégorie : ELITE Datum - Date : 7-8/04/2018
1 Snoeckx Gerard Willem Tell Eksel 94 10 6
2 Nulmans Arnold Wilhelm Tell Opglabbeek 93 9 5
3 Guilbert Serge Cie Notre-Dame Dinant 91 10 3
4 Kerkhofs Rik Willem Tell Eksel 90 9 3
5 Keller Manfred Help U Zelve Leuven 87 9 2
6 Collaert Patrick A.G.S.R. Notre-Dame au Sablon 86 9 3
6 Derijcke Gérard Le Serment d' Enghien 86 8 1
7 627 23
TOUTES REMARQUES AU SUJET DE CES RESULTATS SONT ADMIS JUSQU'AU 28/04/2018 OPMERKINGEN I.V.M. DEZE UITSLAGEN WORDEN AANVAARD TOT 28/04/2018
Berekend op 2 wedstrijden Niet officieel
NAAM CLUB
NOM SOC. 1 2 3 4 5 6 7
1 Van De Wiele Peter SRG 200 100 100 2 100,0
2 Palmers Jacky WTE 197 98 99 2 98,5
3 Neirinck Hubert SJDB 196 98 98 2 98,0
4 Lemmens Guy WTO 192 96 96 2 96,0
4 Snoeckx Luc WTE 192 97 95 2 96,0 6 Hoste Johan SRG 189 93 96 2 94,5
7 Jacobs Francis AGSND 187 95 92 2 93,5
1 De Coninck Marc HUZL 192 93 99 2 96,0
2 Lemmens Wim WTO 191 95 96 2 95,5
3 Bernaerts Xavier SGB 187 95 92 2 93,5
4 Bracke Tom HUZL 183 90 93 2 91,5
5 Leen Luc WTE 182 90 92 2 91,0
6 Dardenne Vincent CNND 181 92 89 2 90,5
6 Hoste Mathias SRG 181 92 89 2 90,5
8 Place Sébastien SGB 178 86 92 2 89,0
9 Delvaux Jacques CRAA 177 88 89 2 88,5
9 Musin Rudy AGSND 177 90 87 2 88,5
11 Truijens Eddy WTO 176 87 89 2 88,0
12 Oste Nicolas SGB 171 95 76 2 85,5
13 Meyfroidt Jean-Olivier CNND 169 78 91 2 84,5
13 Struys Emmanuel SBT 169 90 79 2 84,5
15 Van Lent Kevin HUZL 157 95 62 2 78,5
16 Kerkhofs Wouter WTE 94 94 1 94,0
16 Neirinckx Youri AGSND 94 94 1 94,0
18 Triekels Matty WTO 92 92 1 92,0
19 Spits Philippe CRAA 87 87 1 87,0
20 Vermeulen Christopher CRAA 64 64 1 64,0
1 Struys Els SBT 182 91 91 2 91,0
2 Monten Ingrid WTO 181 91 90 2 90,5
3 Buysse Caroline SRG 178 86 92 2 89,0
4 Meyfroidt Marie CNND 162 77 85 2 81,0
5 Delvaux Marie-Hélène CRAA 161 79 82 2 80,5
1 De Coninck Pieter HUZL 194 96 98 2 97,0
Afstand - Distance 10 D
Non officiel
C H A M P I O N N A T D E B E L G I Q U E B E L G I S C H K A M P I O E N S C H A P
Jaar 2018 - Individueel / Année 2018 - Individuel
SELECTIES - SELECTIONS TOT.
CATEGORIE : ELITE
CATEGORIE : HEREN - HOMMES
CATEGORIE : DAMES
CATEGORIE : JONGEREN - JEUNES
Calculé sur 2 concours
1 Snoeckx Gerard WTE 183 89 94 2 91,5 2 Kerkhofs Rik WTE 181 91 90 2 90,5
3 Guilbert Serge CNND 180 89 91 2 90,0
3 Nulmans Arnold WTO 180 87 93 2 90,0
5 Keller Manfred HUZL 178 91 87 2 89,0
6 Collaert Patrick AGSND 174 88 86 2 87,0
7 Derijcke Gérard SE 167 81 86 2 83,5
8 Branders Jean-Marie VB 84 84 1 84,0
CATEGORIE : SENIOREN - SENIORS
Niet officieel
Tot. sel 1 sel 2 sel 3 sel 4 sel 5 sel 6 sel 7
1 Punten 760 380 380
Kampsch. 77 39 38
2 HELP U ZELVE LEUVEN Punten 752 375 377
Kampsch. 77 38 39
3 Punten 748 371 377
Kampsch. 73 35 38
4 WILHELM TELL OPGLABBEEK Punten 746 369 377
Kampsch. 75 37 38
5 Points 696 340 356
Barrages 69 34 35
6 Points 367 367
Barrages 39 39
7 Points 322 322
Barrages 35 35
C.R.A.A. VISE WILLEM TELL EKSEL
Cie NOTRE-DAME DINANT
Non officiel
SINT-ROCHUS GENT
A.G.S.NOTRE-DAME au SABLON BXL
C H A M P I O N N A T D E B E L G I Q U E
Jaar 2018 - Per Ploeg / Année 2018 - Par Equipes
B E L G I S C H K A M P I O E N S C H A P
Afstand - Distance 10 D
Calculé sur 2 concours Berekend op 2 wedstrijden
Niet officieel
1 WILLEM TELL EKSEL Punten 380 38
99 10
95 9
94 10
92 9
2 HELP U ZELVE LEUVEN Punten 377 39
99 10
98 10
93 10
87 9
3 SINT-ROCHUS GENT Punten 377 38
100 10
96 10
92 9
89 9
4 WILHELM TELL OPGLABBEEK Punten 377 38
96 9
96 10
93 9
92 10
5 Cie NOTRE-DAME DINANT Points 356 35
Guilbert Serge 91 10
Meyfroidt Jean-Olivier 91 9
Dardenne Vincent 89 8
Meyfroidt Marie 85 8
6 C.R.A.A. VISE Points 322 35
89 9
87 9
82 9
64 8
De Coninck Pieter Bracke Tom Keller Manfred
Delvaux Marie-Hélène Vermeulen Christopher
Kampschoten
Van De Wiele Peter
Lemmens Guy Lemmens Wim Nulmans Arnold Triekels Matty
Barrages De Coninck Marc
Berekend op 2 wedstrijden
Hoste Johan Buysse Caroline
Hoste Mathias
Delvaux Jacques Spits Philippe Palmers Jacky
Snoeckx Luc Snoeckx Gerard Leen Luc
Barrages Kampschoten
Kampschoten
Calculé sur 2 concours Non officiel
B E L G I S C H K A M P I O E N S C H A P
Afstand - Distance 10 D
Kampschoten